Milwaukee RBEF030010R00KFB00
Wirewound Resistors - Chassis Mount 300W 10Ω 10% Fixed Ribwound
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
产品锯子
型号编码RBEF030010R00KFB00
品牌Milwaukee
封装1.125 mm